Onderstaand een overzicht van kerkdiensten, voorganger, ouderling van dienst, koster, Lector/letrice, organist en eventuele bijzonderheden over de dienst. 

In de map documenten/algemeen kunt u het document downloaden en eventueel aanvullen, wijzigen en verzenden naar de webmaster zodat het aangepaste en actuele overzicht op de site geplaatst kan worden en voor iedereen te zien is. 

Het overzicht van 2017 is te downloaden uit de map Documenten/Algemeenen

Van de commissies wordt verwacht dat ze een recent gedownloade lijst invullen en mailen naar de webmaster.
Op die manier kost het de minste moeite en tijd om iedereen goed op de hoogte houden.

Rooster Kerkdiensten 2017 versie 23-10-2017

Datum

Tijd

Predikant

Groep

Ouderling
van dienst

Organist

Koster

Diakenen

Lector/

Lectrice

Kinder Ne-ven Dienst

Beamer

Oppas

Bijzonderheden

19

9.30

A.H. Boschma

1, 2

N. van Gelderen

P. de Jong

Mieneke/Jan

Aalzen/Anne/

Haaye/Mariska

N. Boschma

Ineke

Krol

Mathijs

Heilig Avondmaal

26

9.30

A.H. Boschma

3

S. Faber

H. Dorsman

Mieneke/Jan

InekeH/Jakob

M. Hovius

Gea/Jildou

Tel

Yvonne

Eeuwigheidszondag

 

19.00

 van de Peppel

   

H. Dorsman

Chris en Coby

     

Tuinenga

 

Cohendienst

3 dec.

9.30

P. Rozeboom

4

J. v d Leij

P. de Jong

Roel/Henny

Jan/Jan

Wijngaarden

Hieke

Ten Hoor

Petra

1e

10

9.30

N.J. vd Herik

5

L. v d Veen

H. Dorsman

Cees/Tjitske

Lambert/Rob

F. Hovius

Monique

Deinum

Esther

2e

17

9.30

Ds. D. Lof

1

C. de Haan

P. de Jong

Mieneke/Jan

Aalzen/Trienke

N. v Gelderen

Marjan

De Groot

Jildou

3e

24

9.30

J.C. Overeem

2

A. Koster

H. Dorsman

Cees/Tjitske

Anne/Haaye

A. Deinum

Gea

Nijenhuis

Yvonne

4e + wijk Zuid

 

21.30

A.H. Boschma

3

S. Dijkstra

 

Mieneke/Jan

Ineke/Ineke

 

-

Ten Hoor

 

Kerstavond

25

9.30

A.H. Boschma

4

H. Laanstra

P. de Jong

Mieneke/Jan

Jan/Jan

 

Marjan/Ineke

Tuinenga

Petra

1e Kerstdag

31

9.30

L. de Ruiter

5

A. Boven

H. Dorsman

Mieneke/Jan

Haaye

E. Stegenga

-

Krol

 

+ wijk Zuid

 

19.00

Zuid

1

H. Prinsen

     

Oudjaarsdienst in Zuid met Ds A.H. Boschma

Oudejaarsdag

 

Rooster Kerkdiensten 2018 versie 29-12-2017

Datum

Tijd

Predikant
Voor zover bekend

Groep

Ouderling
van dienst

Organist

Koster

Diakenen

Lector/

Lectrice

Kinder Ne-ven Dienst

Beamer

Oppas

Bijzonderheden

1 jan

10.00

Boschma

2

A. Bouma

de Jong

 

Ineke/Ineke

     

Geen

Nieuwjaar, koffie 9.30 uur

7

9.30

L. de Ruiter

3

H. Bouma

Dorsman

 

Jakob/Jan H

P. Meijer

       

14

9.30

Boschma

4

J. v/d Leij

de Jong

 

Jan S/Lambert

A. Dertien

     

Doopgedachtenisdienst

21

9.30

Boschma

5,1

L. v/d Veen

Ferwerda

 

Rob/Trienke/

Aalzen/Anne

C. Laanstra

     

HA

28

9.30

Herik

2

A. Koster

Dorsman

 

Haaye/Ineke H

N. Feenstra

       

4 febr.

9.30

Klein-Ikkink

3

S. Faber

de Jong

 

Ineke K/Jakob

v Heeringen

       

11

9.30

Boschma

4

H. Laanstra

Ferwerda

 

Jan/Jan

A. Bouma

       

18

9.30

Boschma

5

A. Boven

Dorsman

 

Lambert/Rob

J. v/d Leij

     

Voorj. Vak. 24-2/4-3

25

9.30

L de ruiter

1

v Gelderen

de Jong

 

Trienke/Aalzen

M. Hovius

       

4 maart

9.30

 

2

A. Bouma

Ferwerda

 

Anne/Haaye

         

11

9.30

Boschma

3

S. Dijkstra

Dorsman

 

Ineke/Ineke

         

Wo 14

19.00

Boschma

4

J. v/d Leij

     

Zuiderkerk

   

geen

Biddag

18

9.30

Boschma

5

L. v/d Veen

de Jong

 

Jakob/Jan H

         

25

9.30

Arensman

1

C. de Haan

Dorsman

 

Jan S/Lambert

         

Ma 26

19.00

Vesper

               

Geen

 

Di 27

19.00

Vesper

               

Geen

 

Wo 28

19.00

vesper

               

Geen

 

Do 29

19.00

Boschma

2

A. Koster

   

Rob

Zuiderkerk

   

Geen

Witte Donderdag. HA

Vr 30

19.00

Boschma

3

H. Bouma

Ferwerda

 

Trienke/Aalzen

     

geen

Goede Vrijdag  met

CGK Ere zij God

Za 31

21.30

Boschma

4

H. Laanstra

de Jong

 

Anne/Haaye

     

geen

Stille Zaterdag

1 april

9.30

Boschma

5

A. Boven

Dorsman

 

Ineke/Ineke

       

1e Paasdag

8

9.30

J. de Jong

1

H. Prinsen

Ferwerda

 

Jakob/Jan H

         

15

9.30

Boschma

2

A. Bouma

de Jong

 

Jan S/Lambert

         

22

9.30

Herik

3

S. Faber

Dorsman

 

Rob/Trienke

         

29

9.30

Bolt

4

J. v/d Leij

de Jong

 

Aalzen/Anne

       

Mei vak 28-4/6-5

6 mei

9.30

Gast

5

L. v/d Veen

Dorsman

 

Haaye/Ineke H

         

Do 10

9.30

Grote Kerk

-

               

Hemelvaart

13

9.30

Boschma

1

v Gelderen

de Jong

 

Ineke K/Jakob

         

20

9.30

Boschma

2

A. Koster

   

Jan H

Zuiderkerk

     

1e Pinksterdag

27

9.30

J.D. de Haan

3

S. Dijkstra

Dorsman

 

Jan S/Lambert

         

3 Juni

9.30

Boschma

4

H. Laanstra

Dorsman

 

Rob/Trienke

         

10

9.30

J. de Jong

5

A. Boven

de Jong

 

Aalzen/Haaye

         

17

9.30

Boschma

1,2

C. de Haan

Ferwerda

 

Ineke/Ineke/
Jakob/Jan S

       

HA

24

9.30

Boschma

3

H. Bouma

Dorsman

 

Jan S/Lambert

         

1 juli

9.30

Boschma

4

J. v/d Leij

   

Rob/Trienke

         

8

9.30

Boschma

5

L. v/d Veen

   

Aalzen/Haaye

         

15

9.30

Boschma

       

Ineke/Ineke

         

22

9.30

Boschma

       

Jakob

Zuiderkerk

     

Zomervak 21-7/2-9

29

9.30

         

Jan/Jan

         

5 aug.

9.30

         

Lambert

Zuiderkerk

     

Bouwvak 6-24 aug

12

9.30

         

Rob/Trienke

         

19

9.30

         

Aalzen

Zuiderkerk

       

26

9.30

Arensman

       

Haaye/Ineke H

         

2 sept.

9.30

         

Anne

Zuiderkerk

       

9

9.30

Boschma

       

Jan S/Lambert
Rob/Trienke

       

HA

16

9.30

Boschma

       

Ineke

Zuiderkerk

     

Startzondag Zuid en Oost

23

9.30

Boschma

       

2 x Ineke

       

Bevestigingszondag

30

9.30

Boschma

                   

7 okt.

9.30

                   

Israëlszondag

14

9.30

                     

21

9.30

Boschma

                 

Herfstvak 20-10/28-10

28

9.30

Gast

                 

Evangelisatiezondag

4 Nov.

9.30

J. de Jong

                   

Wo 7

19.00

           

Zuiderkerk

   

geen

Dankdag

11

9.30

Boschma

                 

KSG-dienst

18

9.30

Boschma

                 

HA

25

9.30

Boschma

                 

Laatste zondag Kerk. jaar

2 dec.

9.30

Boschma

                 

1e

9

9.30

                   

2e

16

9.30

Boschma

                 

3e

23

9.30

                   

4e, Kerstvak 22-12/6-1

24

21.30

Boschma

               

geen

Kerstavond

25

9.30

Boschma

                 

1e Kerstdag

30

9.30

L. de Ruiter

                   

31

19.00

Boschma

               

geen

Oudejaarsdag

Datum

Tijd

Predikant
Voor zover bekend

Groep

Ouderling
van dienst

Organist

Koster

Diakenen

Lector/
Lectrice

Kinder Ne-ven Dienst

Beamer

Oppas

Bijzonderheden

 

Groepsindeling ouderlingen

Groep 1

Groep 2

Groep 3

Groep 4

Groep 5

Chris de Haan

Aaldert Koster

Sytske Dijkstra

Jan van der Leij

Linda vd Veen

Hennie Prinsen

Aleid Bouma

Sjoukje Faber

Henk Laanstra

Arjan Boven

Nanke van Gelderen

 

Hans Bouma

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Webradio, Kerkomroep
Op zondag, feestdagen en andere momenten dat er een dienst is in één van de kerken van de Protestantse Gemeente Drachten wordt deze uitgezonden via de Kerkomroep. Trouw- en rouwdiensten worden uitgezonden met toestemming van het bruidspaar of de familie. U kunt zelf uw keuze maken naar welke dienst u wilt luisteren via een webradio, computer, laptop of iPad.
Wilt u gebruikmaken van een webradio dan kunt u informatie hiervoor vragen bij onderstaande adressen. Het gebruik van een webradio is voor de eerste twee maanden gratis, daarna € 8,00 per maand. Ook is het mogelijk om tijdelijk bij bijvoorbeeld ziekte een webradio te gebruiken.
Met een eigen computer, laptop, iPad, kan ingelogd worden op www.kerkomroep.nl, daarna doorklikken naar provincie Friesland, plaats Drachten en de wijkkerk. Bij de computer of laptop staat dan links boven in Klik hier om de uitzending te beluisteren. Daarna kunt u de liturgie aanklikken om die tijdens de dienst te volgen zoals deze door de beamer in de kerk wordt geprojecteerd. 
Op uw iPad, kunt u de dienst beluisteren via live uitzending, de liturgie kunt alleen lezen, ga dan naar meer informatie.
Wijk West en Zuid, Henk Janssens, tel. 0512-510837